© 2023 by SociaLight.

• White Facebook Icon

Śledź nas:

2012

Współorganizacja trasy koncertowej Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus w największych miastach Chin.
64 młodych muzyków POSI wyjechało do Chin, aby promować polską muzykę i rozpocząć współpracę
z muzykami chińskimi. Koncerty POSI odbyły się w dniach 19 października – 1 listopada 2012. Orkiestra grała:
19.10. 2012 w Wuhan Qintai Concert Hall pd dyrekcją Jamesa Peng Liu
21.10.2012 w ZhengZhou Great Peoples Hall pod dyrekcją Jinyi Jianga
23.10.2012 w Taiyuan CTCTC Center Hall pod dyrekcją Jinyi Jianga
25.10.2012 w Tianjin Grand Theater Concert Hall pod dyrekcją Tadeusza Wojciechowskiego
27. i 28. 10.20123 w Harbin Concert Hall pod dyrekcją Jinyi Jianga
29.10.2012 w Taqin Concert Hall pod dyrekcją Jinyi Jianga
31.10.2012 w China National Theater Concert Hall – China National Center of Performing Arts pod dyrekcją Tadeusza Wojciechowskiego. Z orkiestrą wystąpili soliści: Patrycja Piekutowska- skrzypce, Liu Keqing - baryton, Wanru Fu – fortepian.
Zespół występował w prestiżowych salach przy komplecie publiczności. Nawiązana została współpraca między muzykami z Polski i Chin - dialog dwóch odmiennych kultur, tradycji wykonawczych i muzycznych. Trwałym efektem trasy koncertowej są nagrania dla telewizji chińskiej. Projekt był współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Współprowadzenie Żeńskiego Zespołu Wokalnego Lady Be Good

W latach 2012-2015 Fundacja współorganizowała pracę zespołu i jego koncerty. Zespół składał się z 12 kobiecych głosów i pracował pod kierownictwem Pauliny Zajkowskiej.

Otwarcie Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia Fundacji Arte w Warszawie.

Nagranie i wydanie bajki muzycznej

Fundacja wydała bajkę muzyczną "ZOO z o.o." na CD.
Muzykę do bajki napisali nauczyciele szkoły, a utwory
nagrali uczniowie naszej szkoły muzycznej.

Organizacja recitalu zamkniętego Aleksandra Dębicza w Warszawie

Organizacja trasy koncertowej "Cinematic Piano"
Aleksandra Dębicza w pięciu miastach:
Warszawa, Wrocław, Radom, Łódź, Gdańsk.

​​​​​​2017

Organizacja koncertu "Simple Tales" Szymona Nidzworskiego (saksofon) i Aleksandra Dębicza (fortepian).

Organizacja jesiennej trasy koncertowej Aleksandra Dębicza, który wystąpił w Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, Warszawie i Kaliszu dzięki wsparciu Sponsora - Spółce PS GAZ.

Organizacja zaproszenia i wyjazdu Mariusz Bogdanowicz Quartet do Chin. Fundacja nawiązała współpracę
z Nine Gates Jazz Festival in Beijing (Pekin, Chiny) co zaowocowało zaproszeniem dla MBQ na festiwal.

Organizacja I Festiwalu Improwizacje, którego gośćmi byli: Robert Levin, Beibei Wang, Veryan Weston i Ann Pei Yeoh, Maria Pomianowska z zespołem, Marcin Zdunik (wiolonczela), Aleksander Dębicz (fortepian), Szymon Nidzworski (saksofon).

Współwydanie płyty Mariusza Ciołko "Roman Maciejewski. Piano Music"

Fundacja była także partnerem wydania płyty "Starsi Panowie Chórem"

Organizacja koncertu The New York Show

Organizacja koncertu sekstetu wokalnego proMODERN

Stworzenie wraz z władzami Dzielnicy Ursynów flash moba na Kopie Cwila w Warszawie 9 czerwca, podczas którego poloneza zatańczyło ponad 100 par, w tym para policjantów konnych. Polonezowi przewodzili tancerze z zespołu LZA Promni SGGW Warszawa.

Organizacja sesji zdjęciowej i nagrania wideoklipu Aleksandra Dębicza do płyty INVENTION

w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Fotografowali Sebastian Dziechciarz i Borys Synak, filmował Wojciech Klimala.

Organizacja warsztatów wokalnych w Sokółce w czerwcu i wspólnie z Urzędem Miasta Sokółka także
w sierpniu 2018

Organizacja recitalu Aleksandra Dębicza promującego nową płytę INVENTION

w dniu 28 września w  Polonia Open Art Stage w Warszawie

website builder. Create your website today.